Порівняння
Додайте товари для порівняння
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб,Нд: Вихідний

0

ORVALDI KC1000L SINUS USB

Артикул 111-221

Джерело безперервного живлення (ДБЖ) ORVALDI серії KC1000L/KC2000L/KC3000L SINUS USB захистить підключених до нього приладів від підвищеної чи пониженої напруги та від раптового та тривалого зникнення.

ДБЖ призначений для роботи з персональними комп’ютерами, але також підійде і для інших приладів, потужність яких не перевищує допустиму для обраної моделі. 

Синусоїдальна вихідна напруга у будь-якому режимі підходить для роботи з електромоторами і блоками живлення на основі трансформаторів або активних коректорів потужності.

Працює при підвищеної та пониженої напрузі

ДБЖ оснащений багатоступеневим автоматичним стабілізатором напруги (AVR), це зберігає заряд акумуляторної батареї, тому що скорочується кількість переключень в автономний режим.

Мікроконтролерне управління

Спеціально розроблений мікроконтролер управляє ДБЖ і відповідає за зв’язок з ПК.

Тривала автономна робота

ДБЖ призначений для роботи з зовнішньої батареєю. Це означає, що час автономної роботи визначається не тільки потужністю підключеного до ДБЖ обладнання, але і ємністю використовуваної батареї.

ДБЖ оснащений потужним зарядним пристроєм і може працювати з батареями практично будь-якої ємності. Але необхідно пам'ятати, що тривала (понад 10 годин) робота ДБЖ в автономному режимі глибоко розряджає батарею, що скорочує її ресурс.

У вкладці «Додаткові матеріали» є інформація про час автономної роботи в залежності від навантаження і ємності батарей.

Запуск та відключення в автоматичному режимі

При роботі в автономному режимі мікроконтролер спостерігає за станом акумуляторної батареї. ДБЖ відключиться при досягненні повного розряду або отриманні команді від застосунка UPSilon 2000, але при появі мережевої напруги включиться знову.

Холодний старт

ДБЖ може вмикатися і працювати без мережевої напруги.

Рідкокристалічний екран

ДБЖ виводить на рідкокристалічний екран інформацію о вхідної та вихідної напрузі, рівні заряду батареї та навантаження. Характер звукової сигналізації інформує о статусі ДБЖ і виникненні з ним проблем.

Підключення приладів до ДБЖ

На тильному боці ДБЖ розташовані дві євророзетки із заземлюючим контактом  (тип F, Schuko). До них підключаються необхідні пристрої: ПК, роутер, модем, LCD- або LED- телевізори тощо.

Моніторінг та управління

Ця серія ДБЖ оснащена USB-портом. Застосунок UPSilon 2000 спостерігає за показниками ДБЖ, але і коректно завершує роботу комп’ютера при зникненні електромережі.

Додаткові матеріали

У вкладці «Додаткові матеріали» знаходиться наступна інформація: інструкція користувача, повні технічні характеристики ДБЖ і інформація о часі автономної роботи при роботі з деякими пристроями.

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Модель
9 780.65 грн
В наявності
Зайдіть, щоб
відобразити знижку
Характеристики
Призначення для ПК та малопотужних приладів
Модель ORVALDI KC1000L SINUS USB
Тип лінійно-інтерактивний
Діапазон вхідної напруги (В) 145-280
Форма вихідної напруги чиста синусоїда
Тип підключення Розетки Schuko
Струм заряду, А 15
Номінальна напруга батарей, В 24
Дисплей є
Зв’язок з ПК USB
Тип корпусу Tower
Габаритні розміри (Д х Ш х В, мм) 400 х 144 х 217
Вага (кг) 9

--«Нововю поштою» по Україні 

 

--  Готівкою при отриманні

--  Кредитною карткою в Liqpay

--  Безготівковий розрахунок

Гарантія 18 місяців з дня продажу

Вгору