Порівняння
Додайте товари для порівняння
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб,Нд: Вихідний

0

ORVALDI V3000+ sinus 2U LCD

Артикул 111-232

Джерела безперервного живлення (ДБЖ) ORVALDI серії  ORVALDI V1100+ sinus 2U LCD/ V2000+ sinus 2U LCD/ V3000+ sinus 2U LCD захищають підключених до них приладів від підвищеної чи пониженої напруги та від її раптового зникнення.

ДБЖ призначається в першу чергу для роботи з невеликими серверами, що виражається в його особливостях, але також можуть працювати з декількома персональними комп'ютерами та іншим обладнанням в сегменті SoHo і SMB.

Синусоїдальна вихідна напруга в будь-якому режимі ДБЖ придатна для роботи з електромоторами і блоками живлення на основі трансформаторів або активних коректорів потужності.

Працює при підвищеної та пониженої напрузі

ДБЖ оснащуються багатоступеневим автоматичним стабілізатором напруги (AVR), це зберігає заряд акумуляторної батареї за рахунок скорочення кількості перемикань в автономний режим.

Управління ДБЖ

Спеціалізований мікроконтролер управляє ДБЖ. Комунікація відбувається за допомогою портів RS-232 і USB, крім цього в спеціальний слот можливо встановити SNMP-адаптер або плату релейного інтерфейсу AS-400. 

Моніторинг і контроль

ПЗ ViewPower з підтримкою російської та української мови організовує моніторинг ДБЖ через локальну мережу або інтернет, а при перемиканні ДБЖ в автономний режим коректно закриває додатки і згортає операційну систему за заздалегідь спланованим графіком.

Роздільне управління споживачами

На задній панелі ДБЖ розташовані дві групи розеток. Через меню ДБЖ можна задати режим раннього відключення другорядних споживачів при пропажі напруги що збільшує час автономної роботи ДБЖ

Функція EPO (Emergency Power Off)

На задній панелі ДБЖ встановлена клемна колодка, на яку виведені нормально замкнуті кон380 x 438 x 88такти, розмикання яких призводить до миттєвого зняття вихідної напруги.

«Гаряча» заміна батарей

Вбудовані акумуляторні батареї зібрані в єдиний блок і розташовані в корпусі ДБЖ таким чином, щоб їх можна було в будь-який момент замінити, не зупиняючи при цьому підключене устаткування - так звана «гаряча» заміна.

Універсальне розташування ДБЖ

Конструкція корпусу ДБЖ виконана так, щоби його можна було монтувати в 19-дюймову телекомунікаційну стійку за допомогою кронштейнів, які входять в комплект. Також в комплекті є спеціальні опори, завдяки яким ДБЖ може встановлюватися окремо в вертикальному положенні. Орієнтація РК-екрана встановлюється через меню ДБЖ.

Запуск та відключення в автоматичному режимі

При роботі в автономному режимі мікроконтролер спостерігає за станом акумуляторної батареї. ДБЖ відключиться при досягненні повного розряду або отриманні команді від ПЗ ViewPower, але при появі мережевої напруги включиться знову.

Холодний старт

ДБЖ може вмикатися і працювати без мережевої напруги.

Рідкокристалічний екран

ДБЖ виводить на рідкокристалічний екран інформацію о вхідної та вихідної напрузі, рівні заряду батареї та навантаження, поточному статусі і коді помилки. Крім цього, на екран виводиться меню, за допомогою якого здійснюється програмування ДБЖ.

Додаткові матеріали

У вкладці «Додаткові матеріали» знаходиться наступна інформація: інструкція користувача, повні технічні характеристики ДБЖ і інформація о часі автономної роботи при роботі з деякими пристроями.

 

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Модель
17 446.21 грн
В наявності
Зайдіть, щоб
відобразити знижку
Характеристики
Призначення SoHo і SMB
Модель ORVALDI V3000+ sinus 2U LCD
Повна потужність (ВА) 3000
Активна потужність (Вт) 2700
Тип лінійно-інтерактивний
Діапазон вхідної напруги (В) 162-290
Форма вихідної напруги чиста синусоїда
Тип підключення Розетки IEC320 C13, IEC320 C19
Час автономної роботи при 50% навантаженні (хв) 10
Дисплей є
Зв’язок з ПК USB, RS-232
Тип корпусу Rack/Tower
Габаритні розміри (Д х Ш х В, мм) 600 x 438 x 88
Вага (кг) 29.3

--«Нововю поштою» по Україні 

 

--  Готівкою при отриманні

--  Кредитною карткою в Liqpay

--  Безготівковий розрахунок

Гарантія 18 місяців з дня продажу

Вгору